طراحی وبسایت حرفه ای

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در بالا بردن ترافیک سایت و افزایش هدفمند بازدیدکنندگان، طراحی سایت مناسب است. در صورتیکه طراحی وب سایت شما با آخرین تکنولوژی و بر اساس اصول سئو طراحی شود شانس شما برای قرار گرفتن در رتبه‌های بالای موتورهای جستجو بالا می‌رود.

طراحی سایت اختصاصی به این معنی است که سایت شما از ۰ تا ۱۰۰ کد نویسی و برنامه نویسی می شود ;
شاید بپرسید که این کار چه نیازی هست ؟
و آیا اصلا فرقی با طراحی سایت ارزان و معمولی تر که در سطح وب زیاد وجود دارد هم می کند ؟
این سوالی هست که تقریبا ذهن ۹۹ درصد مشتریان شرکت  و هر کسی که نیاز به طراحی وب سایت دارد را مشغول میکند ….

پاسخ خیلی واضح هست , طراحی سایت اختصاصی به چند جهت بسیار مهم هست .

خود شرکت گوگل چندین بار در مطالب و کنفرانس هاش تاکید کرده است که به سایت های اختصاصی ارزش بیشتری می دهد .

اگر بخوایم خیلی واضح و ساده به شما بگیم به این صورت هست که شما وقتی از قالب آماده وردپرس استفاده می کنید ( طراحی سایت وردپرس ) این قالب چندین هزار نفر یا حتی میلیون نفر خریدند و استفاده می کنند و همگی یک کدنویسی واحد دارند . به علاوه اینکه چقدر باگ و مشکلات پس آن دارند که حتی ارزش سئو شدن هم ندارد .

مهمتر از هر چیز وقتی طراحی سایت تمام می شود چه چیز مهم ترین هست ؟ آیا این سایت نقش یک نوزاد را ندارد ؟ و نیاز به بزرگ شدن و …. ( تبلیغات ) !!
بسیار خوب ! آیا روی قالب آماده می شود سئو حرفه ای کرد ؟ پاسخ به عهده خودتان !

شما میتوانید با توجه به اهدافی که در نظر دارید اقدام به طراحی سایت کرده و در جهت تحقق هدف خود گامی مطمئن و متفاوت بردارید.در دنیای تجارت الکترونیک وب سایت ها نقش بسیار مهمی در معرفی کالا ها و خدمات و در نتیجه جذب مشتری دارند.امروزه اکثر مردم به اینترنت دسترسی دارند و برای پیدا کردن خدمات مورد نیاز و یا خرید کالا از اینترنت کمک میگیرند.پروژه های طراحی شده توسط ما، همگی بستری مناسب برای کارفرمایان ما بوده است تا با توجه به سایت استاندارد طراحی شده توسط ما و پروژه ی تعریف شده توسط مشتری، در زمینه ی کاری خود، روند رو به رشدی را پیدا نمایند.

یکی دیگر از دلایل داشتن وب سایت بهبود راندمان کاری و افزایش اعتبار شما میباشد که علاوه بر آن می توانید خدمات مرتبط با حرفه خود را به دیگران معرفی کنید و با صرف کمترین هزینه بهترین تبلیغ را در سطحی گسترده انجام دهید مشتریان میتوانند بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی در هر زمان با شما در ارتباط باشند،ممکن است طراحی سایت و همچنین بهینه سازی سایت برای شما پر هزینه باشد اما باید به این نکته توجه داشت که وب سایتی حرفه ای و اختصاصی نمایانگر جایگاه و وجهه ی تجارت شماست.

شرکت طرح راهبردی فرآیند(وب ۱۰۰) مفتخر می باشد تمام پروژه های خود را تا به اکنون به صورت اختصاصی ( طراحی سایت اختصاصی ) انجام داده است و حتی در قسمت طراحی سایت ارزان هم تاکید کردیم فرق عمده web100.ir با همکاران محترم در این هست که چه ارزان چه گران برای شما اختصاصی طراحی می شود .

هدف شرکت طرح راهبردی فرآیند(وب ۱۰۰) شعار نیست !!!  نمونه کارهای  موفق نشون دهنده این موضوع هست که فقط و فقط رضایت شما برامون مهم هست و همین حسن نیت هست که تا به حال مشتریان درجه یکی مثل شما بزرگواران را داشتیم .

  • اشتراک گذاری: