پشتیبانی و نگهداری سایت

بسیاری از کسانی که به ما مراجعه می کنند علیرغم داشتن یک وب سایت، از کیفیت پایین سرویس دهی، عدم برآورده شدن نیازهای خود و همچنین پشتیبانی ضعیف آن شکایت دارند.

یکی دیگر از خدمات برتر که توسط شرکت طرح راهبردی فرآیند (وب ۱۰۰) به منظور سهولت مشتریان و رضایتمندی آنها ارائه می شود ، مشاوره و پشتیبانی رایگان از طراحی سایت است. شما پس از سفارش طراحی سایت و حتی پس از تحویل آن نیز از خدمات مشاوره و پشتیبانی رایگان ما برخوردار خواهید بود.

پس از اتمام قرار داد طراحی سایت و تحویل گرفتن وب سایت ، شما می توانید هر گونه سوال و راهنمایی را که نیاز داشتید را تا سه ماه به صورت رایگان با گروه پشتیبانی ما در شرکت طرح راهبردی فرآیند (وب ۱۰۰) مطرح نمایید.

گروه پشتیبانی در شرکت طرح راهبردی فرآیند (وب ۱۰۰) همواره آماده کمک به شما مشتریان عزیز می باشند. برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی طراحی سایت ما در شرکت طرح راهبردی فرآیند (وب ۱۰۰) با تلفن تماس ۰۱۳۴۴۴۴۳۰۰۳ تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی و مشاوره طراحی سایت در شرکت طرح راهبردی فرآیند (وب ۱۰۰) به صورت کاملا رایگان انجام می شود. از این رو در صورت نیاز به پشتیبانی در زمینه طراحی سایت و سئو با کارشناسان ما در شرکت طرح راهبردی فرآیند (وب ۱۰۰) تماس حاصل فرمایید.

  • اشتراک گذاری: